KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493063
nr 1749 3063
Else Hermansson (1900-1997), Sverige. Signerad, vintersjö. Olja på pannå, 54x63 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:47:15
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer