KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493063

nr 1749 3063

Else Hermansson (1900-1997), Sverige. Signerad, vintersjö. Olja på pannå, 54x63 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:47:15

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer